Krutopřísná Informace

Připrav se na Explozi Přírodní Energie! Pozor! Nový Bylinný DRINK přichází! Představujeme CRUELLY STRICT, nejsilnější přírodní energetický DRINK na trhu! Vlastně nejsilnější ENERGY na trhu!

Hledáš něco, co tě nakopne, ale nechceš do sebe cpát tuny cukru a chemie? Tak to se připrav, protože právě přichází Bylinný DRINK – Jedinečný ENERGY DRINK, který tě postaví na nohy rychleji než ranní budíček tvého šéfa!

Co dělá Bylinný DRINK tak výjimečným?

  • 100% Přírodní: Zapomeň na chemické koktejly a umělé příchutě. V Bylinném DRINKU najdeš jen to nejlepší z přírody.
  • Bez Cukru: Ano, čteš správně! Žádný cukr, žádné kalorie, žádné výčitky. Jen čistá, nefalšovaná energie z bylin.
  • Super Složení: Máme tam vše, co tě dostane na maximum – Guarana, Ženšen a další bylinky, které ti rozproudí krev v žilách.

Proč to potřebuješ? Představ si, že máš za sebou dlouhý den. Cítíš se jako zombie, co přežila apokalypsu. Co teď? Sáhni po Bylinném DRINKU a zažij znovuzrození. Tenhle DRINK tě postaví na nohy rychleji než tvá oblíbená písnička na playlistu!

Vhodný pro každou příležitost:

  • Potřebuješ probudit po náročné noci? Bylinný DRINK tě zachrání!
  • Máš před sebou maraton seriálů? Bylinný DRINK je tvůj parťák!
  • Chceš zvládnout náročný den v práci? Bylinný DRINK je tvůj nový nejlepší přítel!

Co ještě čekáš? Nemusíš být kouzelník, abys získal energii. Stačí Bylinný DRINK! A pamatuj, kdo nezkusí, nepochopí. Přidej se do teamu spokojených zákazníků a zjisti, jaké to je mít energii na rozdávání – přírodní a bez cukru!

Bylinný DRINK – Tvoje tajná zbraň pro každý den! Připrav se na explozi přírodní energie!

CRUELLY STRICT ®       HERBAL ENERGY DRINK (H.E.D.)                          poučení o užívání …                                                 „PROBUĎ V SOBĚ SÍLU BOUŘE!“

Před použitím důkladně protřepejte: Ujistěte se, že obsah nápoje je dobře promíchán, aby se zajistila rovnoměrná distribuce aktivních složek.

Doporučené množství a frekvence konzumace: Trvanlivost nápoje uchovaného v chladu (3 – 5 °C) je 6 měsíců od data výroby. Dodržujte doporučené množství a frekvenci konzumace:

MAXIMÁLNĚ 75 ml denně, což je 50% balení denně. V žádném případě nepřekračujte maximální denní doporučenou dávku. Konzumace před fyzickou a duševní aktivitou: Pro maximální účinek může být vhodné konzumovat „CRUELLY STRICT H.E.D.“  před fyzickou a duševní aktivitou. Ujistěte se, že konzumujete nápoj dostatečně dopředu, aby účinky nastaly v požadovaný čas. Po požití CRUELLY STICT H.E.D. Dodržujte pitný režim (minimálně 1 – 2 dcl čisté vody za hodinu. 

Nekonzumujte večer nebo před spaním: Kvůli obsahu stimulantů, jako je kofein, se nedoporučuje konzumovat „CRUELLY STRICT H.E.D.“ večer nebo krátce před spaním, abyste minimalizovali riziko nespavosti. 

Pití s tekutinou: Pokud cítíte, že je nápoj příliš silný nebo koncentrovaný, můžete ho zředit vodou nebo jiným nápojem. Upozornění na příznaky nežádoucích účinků: Pokud se vyskytnou jakékoli nežádoucí účinky, jako je nevolnost, závratě nebo srdeční bušení, přestaňte nápoj konzumovat a vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí: „CRUELLY STRICT H.E.D.“ by měl být uchovávány mimo dosah dětí a mladistvých, aby se zabránilo neúmyslné konzumaci, která může u adolescentů vyvolat nežádoucí účinky. Nepoužívejte jako náhradu za vyváženou stravu: „CRUELLY STRICT H.E.D.“   měl být součástí vyvážené stravy a zdravého životního stylu, nikoli náhradou za jídlo. Nepřekračujte doporučené denní dávky. Přílišná konzumace tohoto produktu může způsobit nepříjemné vedlejší účinky, jako je nervozita, neklid nebo nespavost. 

Není vhodné pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Obsah kofeinu a dalších stimulantů může negativně ovlivnit zdraví kojících a těhotných žen, vývoj plodu. Osoby s kardiovaskulárními problémy by měly konzultovat s lékařem před konzumací. Vysoce obsažený kofein může zvýšit riziko srdečních arytmií a zvýšeného krevního tlaku. Před kombinací s alkoholem nebo drogami se poraďte s lékařem nebo farmaceutem. Kombinace s alkoholem nebo drogami nedoporučujeme. Tato konzumace může mít nebezpečné následky a zvýšit riziko přetížení organismu, otravy nebo závislosti. Neodkládejte vyhledání lékařské pomoci v případě nežádoucích účinků. Pokud se vyskytnou jakékoli nežádoucí účinky, přestaňte tento produkt konzumovat a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte v chladu od 3 do 5 °C a mimo dosah dětí a mladistvých. Tento produkt není určen pro osoby mladší 16 let.

Přečtěte si prosím kompletní návod k použití a varování před použitím tohoto produktu. Vždy se řiďte pokyny uvedenými v poučení „CRUELLY STRICT H.E.D.“ a dbejte na své individuální potřeby a toleranci kofeinu a dalších stimulantů na Váš organismus.

Výrobce bylinného nápoje (výluhu z rostlin) Hrůzovy Kapky – Směsi Bylin®, GS: 0 0 8 5 9 4 2 0 5 3 5, Adresa: 58001 Havlíčkův Brod, Reynkova 2199 ve spolupráci s HBhistory

Nákupní košík
Přejít nahoru